Co jsme pro Vás schopni udělat nebo spravovat?

Cornero Online se specializuje na online marketing, ale chápeme, že online marketing není vše, co e-shop či web vždy potřebuje. Právě proto máme dvě podpůrná oddělení k online marketingu: programovací a designové. Všechny naše služby si lze projít níže.
UI a UX

Ztrácejí se Vám zákazníci na e-shopu. Nelíbí se Vám Váš konverzní poměr? Nechte si od nás poradit, jak pozměnit Váš e-shop, abyste zvýšili svůj konverzní poměr.

Link Building

Rádi byste rozšířili Vaši návštěvnost díky zpětným odkazům a zároveň se posunuli na přední příčky vyhledávání? Není problém, rádi Vám napíšeme příspěvek/příspěvky se zpětnými odkazy!

nechte nám kontakt.

Jsme tu pro vás každý den včetně víkendů. Napište nám o nezávaznou schůzi. Všechny konzultace a setkání jsou zcela zdarma.

  Nové články ze světa marketingu

  • Jak vypadá spokojený zákazník?

   Kdo je spokojený zákazník? Jak takový zákazník vypadá? Co je k tomu potřeba? Umíme udělat každého zákazníka spokojeného? Měli bychom udělat všechny zákazníky spokojené? Spokojený zákazník není jen ten, který dostane výsledky nebo ten komu kampaň spolupráce udělá zisk a on něco vydělá. To se mýlíte. To jste jen udělali službu, na které jste se dohodli

   May 7, 2021
  • Převedeme vás do online světa ještě dnes

   Převést společnost ze světa offline byznysu do digitálního světa, vám přinese výhody ve všech oblastech podnikání. Výrazně tím navýšíte zisk, protože současný obrat e-commerce v České republice je zhruba 81 miliard a stále roste. Zároveň snížíte náklady potřebné na provoz firmy. Na první pohled se to může zdát jako nemožné, ale my vám ukážeme, jak jednoduše

   May 7, 2021