Konverzní webové stránky

Dostat z vyhledávače návštěvníky na váš web není to nejtěžší. Nejobtížnější je z každé návštěvy vytěžit maximum. Abyste to dokázali, neobejdete se bez dobrého textu, který návštěvníka motivuje udělat přesně to, co potřebujete. Aniž by si to uvědomil. Psychologie a emaptie.

Nenechte své zákazníky bloudit, ukažte jim cestu…třeba k úspěšnému nákupu.

– Snížíme míru odchodů bez nákupu

– Zajistíme, aby u vás zákazník našel co potřebuje

– Prodloužíme čas strávený zákazníky na vaší strance

Texty, které prodávají

Psaní článků a blogu

Postaráme se o Váš blog. Píšeme také prodejní SEO články, které podpoří prodej Vašeho eshopu a zajistí přísun organické návštěvnosti.

Kvalitní popisky produktů

Popis produktu je stránkou, kde se zákazník rozhoduje o nákupu. Zákazník se v detailu musí dozvědět co nejvíce relevantních informací o produktu, které ho budou motivovat k nákupu.

Textace PPC reklam

Připravíme pro Vás ty nejkonverzenjší textace pro Vaše PPC reklamy. Zaměříme se na všechny platformy individuálně.

Email marketing

Pomocí email marketingu dokážete své zákazníky informovat ohledně všech záležitostí. Vytvoříme pro vás newsletter, který budeme pravidelně zasílat. Tvorba informativních emailů je samozřejmost.

Kreativní copywriting

Zákazníky musíte zaujmout. Myslíme na to, aby text měl vše, díky čemu dosáhnete svého cíle. Zároveň, aby byl čitelný a informačně hodnotný.

Informační struktura

Zajistíme, aby návštěvníci na webu nebloudili a našli rychle vše, co potřebují. Web potřebuje být stejně organizovaný, jako jeho uživatel.

Pojďme si o vašem projektu popovídatVšechny vstupní konzultace jsou zdarma.