Sociální sítě

Nejde jen o to být vidět. Sociální sítě představují účinný marketingový nástroj, který lze efektivně využít. Vytvořte si se svými zákazníky užší vztah a vydělávejte prostřednictvím Facebooku, Instagramu nebo LinkedInu. Sociální sítě sbírají o svých uživatelích neuvěřitelné množství informací. Využijte tato data ve svůj prospěch a s přesností si vyberte, koho oslovíte. Sociální sítě mohou dát vznik komunitě lidí, kteří budou podporovat Vaši firmu, produkt, službu, či značku a diskutovat o tom, co nabízíte.

Vybudujte si pouto se zákazníky a prodávejte efektivně.

Pay Per Click

Rádi byste zaujali publika na Facebooku, Instagramu nebo LinkedInu? Chcete na Facebooku propagovat své produkty? Pro zvětšení komunity zákazníků a prodej Vašich produktů je Facebook výbornou volbou!

Rádi Vám založíme firemní účet a ujmeme se vytvoření i správy produktových a komunitních kampaní.

Obsah na sociální sítě

Nestíháte vytvářet příspěvky na sociální sítě? Rádi byste své zákazníky bavili novými akcemi a příspěvky minimálně jednou týdně? Rádi Vám pomůžeme.

Vytvoříme Vám komunikační strategii, grafiku i vhodný text. Zkrátka vše, co je k vytvoření obsahu pro sociální sítě potřeba.

Proč do toho jít s námi?

Vytvoříme komunikační strategii, která osloví Vámi zvolené publikum. Počítat můžete i s poutavou grafikou a efektivním nastavením kampaně. Budeme se starat o komunikaci se zákazníky, optimalizaci kampaní i udržení dobrého jména Vaší firmy. Najdeme Vám nové zákazníky a vytvoříme pro Vás zákaznickou komunitu. Zatímco Vy se budete věnovat řízení firmy, my se budeme věnovat tomu, co umíme nejlépe – marketingu.

Odborníci na Facebook, LinkedIn a Instagram
Profesionální PPCčkaři
Profesionální copywriteři
Profesionální tvůrci obsahu