Search Engine OptimatizationOptimalizace pro vyhledávače neboli SEO

Dnes je již internet plný nejrůznějšího online obsahu. Konkurence je veliká a může být tedy velmi obtížné se svým webem prosadit. Přesně proto existuje tzv. SEO neboli Search Engine Optimization. V češtině tento proces nazýváme „optimalizací webových stránek pro vyhledavače“ či „optimalizací nalezitelnosti na internetu“.

Jak už název trochu vypovídá, jedná se o proces ovlivňování viditelnosti webu v organickém vyhledávání. Organické vyhledávání je jedním z největších zdrojů webové návštěvnosti a SEO nám pomáhá v lepším umístění v tomto vyhledávání. Co to znamená? SEO může dostat Váš web či produkt na první příčky! Jakmile zadá uživatel nějaký svůj dotaz či poptávku do vyhledávače, jako je např. Google či Seznam, mezi prvními výsledky svého hledání uvidí právě Vás.

Na rozdíl od PPC kampaní, má SEO opravdu dlouhodobý dopad. Buduje Vaší značce autoritu a důvěryhodnost a zlepšuje i uživatelskou zkušenost s Vaším webem.

Objevte s námi jeden z nejsilnějších nástrojů on-line marketingu, který se neustále vyvíjí a nachází velmi široké uplatnění v nejrůznějších sférách podnikání.

Technické SEO

Technické SEO se zaměřuje na neviditelné části e-shopu. Dává např. vědět vyhledávačům, že jsou stránky konkrétního e-shopu opravdu k nalezení, stejně tak, zda jsou vidět všechny. Dokáže i zjistit, jak rychle Vaše webové stránky fungují. Zde jsou služby, které děláme v rámci technického SEO:

  • Zaindexování webových stránek e-shopu
  • Optimalizace on-page faktorů
  • Příprava a realizace off-page faktorů
  • Responzivita webových stránek

Dostaneme Vás na první pozice

SEO je běh na delší trať. Výsledek nepřichází v rámci dnů, ale v rámci měsíců. Za tuto dobu se však Vaše produkty či služby dostanou na přední příčky vyhledávání. Díky tomu budete mít na Vašem e-shopu větší návštěvnost a s ní pojící se vyšší tržby.

Zvýšení ziskovosti e-shopu

Podívejte se, jak jsme pomohli e-shopu, který má své hlavní prodejní období od března do září. Po nasazení SEO úprav v rámci organického vyhledávání byl u tohoto e-shopu nárůst tržeb o 442 %.