SEOOptimalizace pro vyhledávače neboli Search Engine Optimatization

SEO (optimalizace pro vyhledávače) je nastavování a upravování webových stránek tak, aby každý internetový vyhledávač na světe mohl najít vaše webové stránky. To znamená, že pokud máte webové stránky perfektně optimalizované tak Google a další vyhledávače zobrazí webové stránky ve výsledku vyhledávání zákazníků mezi prvními. Tím získáváte relevantního návštěvníka webu zdarma – ne přes placenou reklamu.

Technické SEO

Technické SEO se zaměřuje na neviditelné části e-shopu, tedy dává vědět vyhledávačům, že jeho stránky jsou k nalezení. Zda jsou vidět všechny stránky ve vyhledávačích nebo jak rychle fungují Vaše webové stránky. Zde jsou služby, které děláme v rámci technického SEO:

Zaindexování stránek e-shopu

Optimalizace on-page faktorů

Příprava a realizace off-page faktorů

Responzivita webových stránek

Dostaneme Vás na první pozice

SEO je běh na delší trať. Výsledek nedorazí do pár dnů. Dorazí v rámci měsíců. Za tuto dobu budete na předních příčkách vyhledávání Vašich produktů a tím pádem budete mít větší návštěvnost a tržby na Vašem e-shopu.

Zvýšení ziskovosti e-shopu

Podívejte se, jak jsme pomohli e-shopu po nasazení SEO úprav v rámci organického vyhledávání. U tohoto e-shopu byl nárůst tržeb o 442% v rámci organiky. Tento e-shop má své hlavní prodejní období od března do září.

Kontaktujte násKontaktujte nás na čísle: +420 778 888 769, na e-mailu: info@cornero-online.cz nebo vyplňte náš formulář.