PPC kampaně

Marketing vnímáme jako prvek, který spojuje celou firmu, určuje její směřování a pomáhá ke splnění nastavených cílů. Je nutné, aby byl postavený na promyšlené strategii a vycházel zevnitř firmy. Ať už vám nefunguje PPC reklama, chcete se umísťovat na lepších pozicích ve vyhledávání, nebo nejste vidět na sociálních sítích, jak si představujete – najdeme problém a poté navrhneme způsob, jak váš marketing rozhýbat.

PPC (Pay Per Click) nám pomáhají oslovit široké spektrum zákazníků. Díky klíčovým slovům nám pomáhají cílit na zákazníky, kteří by mohli mít zájem o vaše produkty nebo služby. PPC reklamy mohou sdělit myšlenku, ukázat produkty nebo dovést zákazníka na naše stránky. PPC reklama zvyšuje provoz na vašem webu. Tato forma reklamy se odehrává na internetu, tudíž máme možnost zacílit přesně na jakékoliv publikum, provést tuto kampaň velmi rychle a ve velkém objemu. V České republice se PPC reklama nejčastěji využívá na platformách Google (Google Ads), Seznam (Sklik) a Heureka. PPC kampaně jsou velmi častým způsobem, jak zviditelnit vaše produkty nebo vaší značku.

Naším cílem je porozumět vaší firmě a cílům natolik, že se staneme vaším externím oddělením. Můžeme tak fungovat skoro samostatně a výsledky se budou zlepšovat.

Na co jsme specialisté?

Google Ads
Sklik
Heuréka/zboží
Produktové kampaně
Remarketingové kampaně
Brandové kampaně

Proč PPC kampaně?

PPC kampaně jsou účinným nástrojem, jak přilákat široké spektrum zákazníků na váš web nebo přímo k vaším produktům. Je to nejrychlejší způsob reklamy, který v digitálním marketingu existuje.

  • Kampaně ve vyhledávačích — Google, Seznam, Bing
  • Kampaně na sociálních sítích – Facebook, Instagram, TT, LinkedIn
  • Pravidelné konzultace
  • Příprava a realizace marketingové strategie
  • Pravidelné přehledy práce a výsledků

Jak PPC zapadají do marketingového mixu?

Nastartujeme výkon vašeho e-shopu, aby fungoval jako samostatný prodejní kanál vaší firmy!

Pojďme si o vašem projektu popovídatVšechny vstupní konzultace jsou zdarma.