Profesionální digitální agentura

Celá naše myšlenka stojí na propojování těch správných lidí, kteří pro Váš úspěch udělají maximum.

Jsme digitální agentura sestávající z týmu profesionálů ve svém oboru. Přivádíme firmy do digitálního světa. Pomáháme firmám a e-shopům vybudovat si jméno v internetovém prostředí a dosáhnout širokého spektra zákazníků, kteří se k nim rádi vrací.

Klademe si za cíl usnadnit Vám orientaci v dnešní internetové „džungli“ a zvýšit Váš obrat i zisky.  Zaměřujeme se zejména na webovou prezentaci a internetové kampaně. Nejčastěji naše služby využívají e-shopy a firmy, které svůj prodej (ať už služeb či konkrétních produktů) uskutečňují v on-line prostředí.

Spolupracujeme s každým, kdo má chuť posunout své podnikání o krok dál. Nezalekneme se žádné výzvy. Váš úspěch je i naším úspěchem.

social-media-marketing-agency

Rozdělení do tří divizíCornero Online je rozděleno do tří divizí, které se navzájem doplňují a dohromady tvoří komplexní službu pro Váš maximální benefit.
Tyto tři divize jsou:

Online marketing

PPC

SEO

Sociální sítě

E-mailing

UX a UI

IT

Tvorba a správa webových stránek

Tvorba a správa e-shopů

Programování API nebo feedů

Kódování designu

Grafika a design

Grafika a design

Tvorba loga či bannerů

Základní stavební kameny naší společnostiSpolečnost Cornero Online byla založena na základě těchto tří nedocenitelných hodnot.
Dohromady tvoří ještě jednu - zákaznickou spokojenost - tu stavíme na vrchol pomyslné pyramidy.

Komunikace

Komunikace je naším hlavním stavebním kamenem. Jakožto klient byste měl mít pokaždé aktuální a srozumitelné informace o projektu, který pro Vás zpracováváme. Díky vzájemné komunikaci budete mít přehled, na základě kterého se můžete lépe rozhodovat ohledně dalších postupů či změn. Velmi rádi Vám poradíme, ale hlavní slovo bude vždy Vaše.

Data

Marketing není založený pouze na nastavení kampaně. Marketing je založený na sběru, analýze a vyhodnocení dat. Data jsou klíčem k úspěšné kampani a většímu obratu či zisku. Ať už se jedná o webovou stránku nebo reklamní kampaň, přejít k realizaci je možné až po řádném vyhodnocení veškereých dat. Bez nich nejsme schopni kvalitně a správně vyhodnotit postup a strategii, kterou při tvorbě webových stránek či optimalizace kampaně plánujeme zaujmout.

Kvalita

Bez kvalitní práce nelze v online prostředí obstát. Proto se u nás při spolupráci s klientem řadí kvalita mezi další nepostradatelné hodnoty. Svoji práci neděláme napůl a neodevzdáváme projekty po termínu. Veškerou práci odvádíme s maximální profesionalitou a do každého projektu jdeme na 110 %.

Naším hnacím motorem jste Vy a Vaše přání. Neváhejte a pojďte do toho s námi.

Vstupní konzultace je zcela zdarma.