Profesionální digitální agentura

Jsme digitální agentura sestávající z týmu profesionálů ve svém oboru. Přivádíme firmy do digitálního světa. Pomáháme firmám a e-shopům vybudovat si jméno v internetovém prostředí a dosáhnout širokého spektra zákazníků, kteří se k nim rádi vrací.

Klademe si za cíl usnadnit Vám orientaci v dnešní internetové „džungli“ a zvýšit Váš obrat i zisky.  Zaměřujeme se zejména na webovou prezentaci a internetové kampaně. Nejčastěji naše služby využívají e-shopy a firmy, které svůj prodej (ať už služeb či konkrétních produktů) uskutečňují v on-line prostředí.

Spolupracujeme s každým, kdo má chuť posunout své podnikání o krok dál. Nezalekneme se žádné výzvy. Váš úspěch je i naším úspěchem.

Celá naše myšlenka stojí na propojování těch správných lidí, kteří pro Váš úspěch udělají maximum.

social-media-marketing-agency

Jaké služby nabízímeCornero Online propojuje tři odvětví, která se navzájem doplňují a dohromady tvoří komplexní službu pro Váš maximální benefit.
Jsou jimi:

Online marketing

PPC

SEO

Sociální sítě

E-mailing

UX a UI

IT

Tvorba a správa webových stránek

Tvorba a správa e-shopů

Programování API nebo feedů

Kódování designu

Grafika a design

Grafika a design

Tvorba loga či bannerů

Na čem si zakládámeKomunikace, kvalita a hodnotná data pro nás nejsou jen prázdná slova. Jedná se o základní hodnoty naší společnosti, bez kterých bychom nikdy nedosáhli toho, co je pro nás nejdůležitější - zákaznické spokojenosti.

Komunikace

Vzájemná komunikace je naším hlavním stavebním kamenem. Jakožto klient byste měl mít pokaždé aktuální a srozumitelné informace o projektu, který pro Vás zpracováváme. Budete mít přehled, díky čemuž se můžete lépe rozhodovat ohledně dalších postupů či změn.

Data

Marketing není založený pouze na nastavení určité kampaně, ale také na sběru, analýze a správném vyhodnocení dat. Data jsou klíčem k úspěšné kampani, většímu obratu a zisku. Ať už se jedná o webovou stránku či reklamní kampaň, přejít k realizaci projektu je možné až po řádném vyhodnocení veškerých dat. Bez toho nejsme schopni kvalitně a správně vyhodnotit postup a strategii, kterou při tvorbě webových stránek či optimalizace kampaně plánujeme aplikovat.

Kvalita

Bez kvalitní práce nelze v online prostředí obstát. Proto je pro nás kvalita spolupráce s klientem další nepostradatelnou hodnotou. Neděláme svoji práci napůl, neodevzdáváme projekty po termínu. Ke každé zakázce přistupujeme s maximální profesionalitou a do každého projektu jdeme na 110 %.

Naším hnacím motorem jste Vy a Vaše přání. Neváhejte a pojďte do toho s námi.