Profesionální digitální agentura

Převádíme firmy do digitálního světa. Umožňujeme jim získat obrovské portfolio zákazníků. Pomáháme jim, aby byli úspěšní. Jsme odrazem našich zákazníků.

Převádíme firmy do digitálního světa a pomáháme jim s orientací v digitálním světě. Umožňujeme jim získat obrovské spektrum zákazníků. Naším cílem je zvýšit obrat a zisk.

 

Jsme digitální agentura. Tým profesionálů, kteří pomáhají firmám jako odborníci ve svém oboru. Hledáme výzvy, protože každá splněná výzva nás posune dále. Pomáháme firmám růst v digitální světě. Převádíme společnosti do internetového prostředí. Staráme se o webové prezentace a internetové kampaně.

Spolupracujeme se všemi, co mají chuť posunout svuj byznys dále. Nejčastěji naše služby využívají e-shopy a firmy, které prodávájí služby online.

Spolupracujeme s každým, kdo má chuť posunout svůj byznys dále. Nejčastěji naše služby využívají e-shopy a firmy, které prodávají služby a produkty online.

social-media-marketing-agency

Celá naše myšlenka stojí na propojování správných lidí.

Budeme Vaše digitální agentura

Online marketing

Přestěhujte se z vedlejší ulice na hlavní třídu. Akorát na internetu. Náš team se postará o rozvoj Vašeho podnikání, ať teprve začínáte nebo jste v oboru velký hráč.

 

V dnešní době se na internetu již neobejdete bez marketingu. Náš tým se postará o rozvoj Vašeho webu, ať teprve začíná váš web nebo už máte Váš business rozjetý.

E-commerce

Rozjeďte své podnikání na internetu se vším všudy. Vytvoříme Vám eshop na míru, který se bude kamarádit s počítačem, tabletem nebo mobilem. S naším eshopem budete vydělávat.

Vytvoříme vám e-shop na míru, který bude kompatibilní s počítačem, telefonem i tabletem.

Webové stránky

Vytvoříme Vám web, který Vám pomůže prodávat. Stránky vytváříme na míru a dle představ zákazníka. Cílem je dlouhodobá spolupráce, kde klient benefituje.

Tvoříme weby na míru, přesně dle vašich představ. Cílem je dlouhodobá spolupráce, ziskovost webu a spokojenost klienta.

PPC specialisté

Nechte pro sebe pracovat PPC specialisty a certifikované partnery Google. Plaťte pouze za výsledek, který na sebe nenechá dlouho čekat.

SEO optimalizace

Připravíme a aplikujeme pro Vás strategii, která Vaše webové stránky dostane na první místa vyhledávání. Nechte svůj web posouvat příčkama, první místo Vám přinese klienty.

Připravíme pro vás a aplikujeme takovou strategii, aby se váš web zobrazoval mezi prvními. Čím lepší umístění ve vyhledávání, tím více klientů bude váš web přitahovat.

Odborné konzultace

Pomáháme firmám růst v digitální světě. Převádíme společnosti do internetového prostředí. Staráme se o webové prezentace a internetové kampaně. 

Umíme analyzovat a poradit přesně podle potřeb zákazníka. Máme odborníky, kteří umí analyzovat trh, zákazníky i konkurenci. Vše pro to, aby váš web prosperoval.

Na čem stavíme spoluprácePodle nás spolupráce se zákazníkem funguje ve třech rovinách.

1. Komunikace

máte vždy informace o svém projektu. Informace, kterým rozumíte a které vám jsou vysvětlené. Tím získáte přehled a můžete rozhodovat. Agentura je, aby vám pomohla, ale poslední slovo máte vždy vy.

Komunikace je u nás hlavním stavebním kamenem. Jako klienti byste vždy měli mít informace o projektu, který vám zpracováváme. Informace je třeba předávat srozumitelně, tak abyste jim rozuměli a věděli na čem se pracuje. Díky těmto informací budete mít přehled a můžete se snadněji rozhodovat ohledně dalších postupů nebo změn, které chcete udělat. Umíme vám poradit a nabídnout širokou škálu služeb pro váš web, ale hlavní slovo máte vždy vy.

3. Data

marketing není prvotně o nastavení kampaní, ale o práci s obrovskou spoustou dat. Naší prací je tyto data vyhodnotit a dle toho nastavit správné řešení. Poté nastává implementace kampaní nebo tvorba webových stránek. Pokud, ale tyto data nemáme dopředu. Nejsem schopni kvalitně pomoci a na kvalitě my si zakládáme.

Marketing není prvotně založený na nastavení kampaně. Marketing je založený na sběru, analýze a vyhodnocení dat. Data jsou klíčem k úspěšné kampani a většímu obratu či zisku. Po vyhodnocení dat nastává implementace ať už je to webová stránka nebo reklamní kampaň. Bez těchto dat nejsme schopni kvalitně a správně vyhodnotit postup a strategii, kterou zaujmeme při tvorbě webových stránek či tvorbě kampaně.

2. Kvalita

Bez kvality práce nelze být úspěšný v online prostředí. Proto je kvalita naší další nepostradatelnou hodnotou při stavbě spolupráce s klientem. Naši práci neděláme napůl, neodevzdáváme projekty pozdě. Děláme naši práci profesionálně. Vše děláme na 110% a nezpožďujeme se. A hlavně kvalita naši práce je měřitelná. Soustředíme se na rozvoj vašeho businessu. Přivádíme vám na web zákazníky nebo tvoříme pro zákazníky prostředí, kde určitě nakoupí nebo si objednají vaše služby.

práce musí být měřitelná. Online svět je perfektně měřitelný. Víte kdo vám chodí na stránku, odkud chodí, co nakupuje na co kouká, co ho zaujalo a tak dále. Měříme naší úspěšnost a data od nás dostáváte vždy a zdarma, abyste měli přehled.

Na základě těchto hodnot jsme založili Cornero Online Jen díky stejnému názoru na kvalitu poskytování služeb jsme se spojili a utvořili tým, který má jasné hodnoty a záleží mu na spokojenosti každého zákazníka.

S těmito třemi hlavními hodnotami bylo založeno Cornero Online. Tyto hodnoty ctíme jako by byly posvátné. Díky těmto hodnotám jsme byli schopni utvořit tým profesionálů. Jedna hodnota je přesto ještě důležitější a to: spokojenost zákazníka.

Vstupní konzultace jsou zdarma