Převedeme Vás do online světa ještě dnes

Převést svou společnost z offline formy byznysu do digitálního světa Vám přinese výhody ve všech oblastech podnikání.

Nerozumíte si s online prostředím? Internet nikdy nebyl Váš velký kamarád? Nevadí, od toho jsme tady my!

Jednou z hlavních činností společnosti Cornero-online je právě digitalizace stávajících či nových firem do online světa. Jsme digitální agenturou sestávající z týmu specialistů s letitými zkušenostmi v oboru a jedinečným know-how.

V České republice nakupuje přes internet téměř 58 % populace a internet jako takový zde užívá necelých 8 miliónů lidí. Celosvětově se pak jedná o více než 4 miliardy. Představte si tedy, o kolik zákazníků denně přicházíte jen proto, že jste se ještě nezabydleli v online prostředí. Nedávné analytické studie dokonce naznačují, že pokud se firmě nepodaří do 2 až 3 let přejít do online světa, nepřežije. Potenciál internetu je opravdu obrovský a stačí ho jen správně využít.

Věděli jste, že 96 % zákazníků provádí své nákupy raději online?

S čím Vám pomůžeme?

Zdigitalizujeme Vaši jedinečnou společnost bez přílišných komplikací. Díky vlasnímu know-how zvládneme celou záležitost rychle a efektivně. Ochotně Vás provedeme celým procesem a učiníme z Vás přímo dravce online byznysu.

 • pomůžeme vám nastavit správnou marketingovou a obchodní strategii.
 • nastavíme a zoptimalizujeme veškeré online procesy Vaší firmy
 • implementujeme potřebné a efektivní nástroje
 • zajistíme atraktivní webovou prezentaci či výstavbu e-shopu
 • budeme Vám oporou a celým procesem Vás rádi provedeme

Události poslední doby jasně ukázaly, že do online prostředí zvládla přejít celá řada firem, které si to dřív neuměly ani představit. Ačkoliv se může na první pohled zdát, že je pro Vaši firmu takový přesun nemyslitelný, budete překvapeni, jak lehce to společně zvládneme.

Co si po přechodu do online světa pochvalují naši klienti?

 • budování online povědomí o značce, již nejsou jen lokální
 • mnohem větší vliv na potenciální zákazníky
 • nové prodejní kanály, ze kterých profitují
 • snížení podstatné části nákladů na služební cesty, kanceláře apod., což jim umožnilo více investovat do rozvoje byznysu
 • ušetřený čas a zlepšení time-managementu

Jaký je podstatný rozdíl mezi offline firmou a digitální společností?

Zatímco klasická firma v offline světě stojí především na přímém styku se zákazníkem, online firma může cílit na vetší množství klientely. Možná si říkáte, že offline varianta má tu výhodu, že jednáte se zákazníkem tváří v tvář. Totéž však můžete jednoduše činit např. prostřednictvím videokonferencí. Zkuste si představit, o kolik by se snížily Vaše náklady za cestování.

V podstatě neexistuje úkon offline firmy, který by nešel udělat online. Naopak, provést se dá vše, a někdy dokonce lépe. Ze všech činností tak vytěžíte maximum za minimum nákladů. Digitalizace firmy a úplný vstup do e–commerce není nic složitého. S dobrým obchodním partnerem jde o velmi snadnou záležitost.

Online svět je uspěchaný a dynamický. Konkurence je obrovská, proto je důležité zvolit si správného obchodního partnera, který Vám bude oporou během digitalizace společnosti, ale i po ní.

Jak přejít do online prostředí a snadno v něm fungovat?

Důležité je především efektivně komunikovat a využít k tomu všechny dostupné nástroje. Každý nástroj se však kvalitativně liší. My vám ukážeme, které jsou vhodné k tomu, aby podpořily růst Vaší online firmy.

1.    Naučte se rychle chatovat

Jedním z ideálních komunikačních nástrojů je platforma Slack. Lze jí užívat v bezplatné variantě, což nejedna online společnost pro začátek ocení. Můžete si zde jednoduše volat s kolegy, a to i prostřednictvím videohovorů. Stejně tak si můžete vytvářet vlastní skupiny na základě týmů nebo projektů. Praktické jsou rovněž statusy, které ukazují, zda jste zrovna online nebo na něčem důležitém právě pracujete.

 • Vyzkoušet můžete i podobný nástroj od Googlu – Google Hangout, případně využít řešení od Microsoftu, a to aplikaci Teams.

2.    Ovládněte konferenční hovory

Bez komunikace uvnitř skupiny se zkrátka neobejdete. Služeb nabízejících online formu komunikace je celá řada, my jsme pro Vás vybrali ty nejlepší. Na skupinové hovory můžeme doporučit např. Facebook nebo WhatsApp. Pakliže si představujete profesionálnější formu komunikace, lze využít Skype pro firmy nebo již zmíněný Google Hangout. Funkce jako sdílení obrazovky a řada dalších jsou samozřejmostí.

3.    Řiďte projekty snadno a efektivně

Není nad to mít dobře rozplánovaný projekt. Každý takový projekt je však třeba efektivně řídit. Pakliže pracuje většina pracovníků z domova, musí každý z nich přesně vědět, jaké konkrétní části daného projektu se věnovat. Právě ke správě projektů a jejich plánování Vám pomůže oblíbený online nástroj Asana, ve kterém můžete snadno řídit týmy i jednotlivce, vidíte celou historii projektu a směr, kterým se ubírá.

4.    Měřte si odpracovaný čas

Měřit si odpracovaný čas je důležité, jelikož při práci z domova lze snadno zapomenout na stanovenou pracovní dobu. Stává se, že zaměstnanci využívající tzv. home-office bývají přepracovaní, jelikož nemají jasně nastavenou hranici mezi prací a soukromým životem. Stejně tak důležité je měřit si čas strávený na každém projektu, abyste si mohli spočítat míru své efektivity a dokázali odhadnout časovou náročnost budoucích projektů.

 • Doporučujeme využít nástroj Toggl, díky kterému získáte dokonalý přehled.

5.    Využijte virtuální vizualizaci

Ve firmách je zvykem využívat při brainstormingu bílé plochy, tabule, flipcharty apod. Při přechodu do digitálního prostředí toho nemusíte v žádném případě vzdát! Máme pro Vás online alternativy, kam si můžete načrtnout vše, co Vás napadne. Od grafů a schémat až po různé prototypy. Můžete tvořit myšlenkové mapy, lepit post-its, a mnoho dalšího. Můžeme doporučit nástroje, jako jsou Miro nebo Mural.

Správný čas na digitalizaci firmy byl už včera

Nechte nás postarat se o Vaši webovou prezentaci, internetové kampaně a především Vám pomoci oslovit obrovské množství nových zákazníků.

Jak to provedeme?

Bez dat to nepůjde. Abychom správně pochopili činnost Vaší firmy a pomohli Vám dosáhnout všech vytyčených cílů, neobejdeme se bez kvalitní analýzy. Pracujeme profesionálně a nestřílíme od pasu. Až po provedení podrobné analýzy pro Vás vytvoříme návrh Vašich webových stránek či jejich inovaci. Zkrátka se postaráme o to, abyste byli v online prostředí nepřehlédnutelní!

Tak už na nic nečekejte a pojďte do toho s námi!